ايرلاين بزرگ هواپيمايي

خريد اينترنتي بليط هواپيما تيك بان

در سامانه خريد اينترنتي بليط هواپيما تيك بان و علي بابا  قابليت كنسل و استرداد مبلغ به صورت آني و با كسر جريمه مرتبط با سازمان هواپيمايي در بليط هاي سيستمي و طبق قوانين چارتر كننده در بليط هاي چارتري وجود دارد تا كاربران اين سيستم قادر به طي تمامي مراحل خريد يا استرداد باشند.

لازم به ذكر است عمليات كنسلي و استرداد مبلغ بليط هواپيما با توجه به دستورالعمل ها و قوانين مصوب سازمان هواپيمايي كشور صورت مي گيرد و مشتريان تيك بان و علي بابا و قاصدك 24  مي توانند براي آگاهي از متن كامل اين دستورات به بخش  قوانين و مقررات در سايت تيك بان رجوع كنند.نكته قابل توجه ديگر در سامانه خريد بليط هواپيما تيك بان  و علي بابا آن است كه در اين سامانه علاوه بر ارائه بليط هواپيما در مسيرهاي داخل كشور، بليط پروازهاي خارج از كشور به صورت يك طرفه و دو طرفه از طريق ايرلاين ها و شركت هاي هواپيمايي نيز فراهم شده است.

سامانه خريد بليط هواپيما تيك بان، با فروش بليط هواپيما در پروازهاي داخلي نظير تهران، كيش، اصفهان، مشهد، شيراز، اهواز و فرودگاه امام و … و همچنين پروازهاي خارجي نظير نجف، استانبول، دبي، تفليس، فرودگاه فرانكفورت و… سعي نموده است تا بسياري از نيازهاي شما به دريافت بليط در انواع مسيرها را مرتفع نمايد و بهترين قيمت بليط هواپيما را در اختيار هموطنان عزيز قرار دهد.

همچنين تيكبان و علي بابا مي‌كوشد از طريق همكاري با ايرلاين ها و شركت هاي هواپيمايي برتر كشور، هر روز بيشتر در جهت كسب رضايت و رفع نياز مشتريان خود قدم بردارد. جهت خريد هر نوع بليط هواپيما، اعم از بليط چارتر يا بليط سيستمي در دو كلاس پروازي اكونومي و بيزنس، تنها نياز به انتخاب مبدا، مقصد و تاريخ سفر خود در صفحه اصلي سامانه بليط هواپيما تيكبان خواهيد داشت.

همچنين از آنجا كه پرنمودن فيلد «تعداد مسافران» در صفحه نخست، شما را در سريعتر پيدا كردن پروازهاي داراي ظرفيت كمك خواهد نمود؛ مي توانيد براي سرعت بخشيدن به روند خريد بليط هواپيما خود، تعداد مسافران را نيز در صفحه اصلي تيك بان درج نمائيد. براي اطلاع از نحوه صحيح خريد بليط هواپيما و تكميل اطلاعات خود مي توانيد به بخش «راهنماي خريد بليط هواپيما» در سايت تيك بان مراجعه نمائيد.

تيك بان : خريد بليط هواپيما از اين آسانتر نخواهد بود!
سامانه خريد اينترنتي بليط هواپيما تيك بان در مقايسه با علي بابا ، با در اختيار داشتن تيمي مجرب از كارشناسان فروش، پاسخگوي مشتريان خود براي هرگونه سوال يا مشكل احتمالي طي استفاده از تيك بان است تا آنها را براي خريدي لذت بخش و ارزان همراهي نمايد. خريد غير‌حضوري، امكان مقايسه و خريد ارزانترين بليط ها در مسيرهاي پرتردد، پشتيباني تمام وقت در هفت روز هفته و ده‌ها مزاياي ديگر از قابليت هاي سامانه خريد اينترنتي بليط هواپيما تيك بان است كه لذت مسافرت را دوچندان مي‌نمايد. فرصت خريد بليط هواپيما از تيك بان را از دست ندهيد!


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۱۳:۴۲ توسط:رضا موضوع: