ايرلاين بزرگ هواپيمايي

چطور در استانبول بهترين استفاده را از وسايل نقليه كنيم؟

بهترين و ارزان‌ترين راه ممكن براي جابجايي در شهر استانبول پس از استفاده از خريد بليط هواپيما و رسيدن به اين شهر استفاده از خدمات حمل و نقل عمومي شامل مترو، ترامواي شهري و قطار كابلي (funicular) است. حمل و نقل عمومي به دليل آنكه تا حد ممكن به خيابان‌هاي شلوغ  و پرترافيك شهر ارتباط چنداني ندارد، به موقع و سريع‌تر از هر گزينه‌ي ديگري به  قيمت بليط هواپيما مي‌باشد. در اين مقاله راجع به حمل و نقل ريلي در شهر استانبول و تمام اطلاعات لازم در مورد خطوط مختلف، ساعات كار و كرايه‌هاي آن خواهيد خواند.

تو سرتوپ

 


برچسب: بليط هواپيما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۵۰:۴۷ توسط:رضا موضوع:

سنت‌هاي جالب ماه رمضان در سراسر جهان

رمضان فراتر از يك دوره‌ي روزه‌داري، يك ماه مقدس است كه در فرهنگ، تاريخ و ايمان مردم ريشه دارد. مسلمانان در سراسر جهان اين ماه را  پس از بليط هواپيما خارجي با آداب خاص كشور خود گرامي مي‌دارند، با سنت‌هايي كه از نسل‌هاي گذشته در جريان بوده است.

با ما همراه باشيد تا درباره‌ي سنت‌هاي متداول رمضان در كشورهاي مختلف بخوانيم. ماه رمضان و سنت هاي آن مي تواند براي دوستداران اين ماه بسيار جالب باشد و به همين منظور براي سفر به اين مناطق مي توان با تهيه بليط هواپيما  اقدام به سفر نمود.

 


برچسب: بليط هواپيما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۴۸:۲۵ توسط:رضا موضوع:

14 مكاني كه در ماه رمضان پر از زندگي و شور و نشاط هستند

بعضي از نشريه‌هاي گردشگري و افراد به شما توصيه مي‌كنند كه در ماه رمضان  و بعد از بليط اينترنتي هواپيما از كشورهاي داراي اكثريت مسلمان ديدن نكنيد. البته كاملاً درست است كه بسياري از فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و مراكز تفريحي در طول ماه نهم قمري يعني رمضان تعطيل خواهند بود اما شك نكنيد كه جاذبه‌هاي بسياري هم فقط در اين ماه قابل ديدن و تجربه كردن هستند.

روزه‌داري مردم ممكن است روزها را كمي بي‌رمق جلوه دهد اما بعد از افطار مردم سعي مي‌كنند تا ساعات قبل از سحرگاه بعدي را متفاوت سپري كنند و اين دقيقاً يعني شب‌هايي بسيار شاد و سرزنده‌ همراه با جشن‌هاي مختلف در انتظار شهر است. مي توانيد براي تجربه يكي از اين مكان ها با تهيه بليط هواپيما آنلاين اقدام به سفر كنيد.

مالزي

زندگي در شهرهاي بزرگي مثل كوالالامپور و جورج تاون مثل هميشه و عادي سپري مي‌شود اما در شهرهاي كوچكتر مثل «كوتا بارو» (Kota Bharu) و «كوالا تِرِنگانو» (Kuala Terengganu) روزهاي آرام رمضان ناگهان جاي خود را به شب‌هايي پر جنب و جوش مي‌دهند. در مالزي نيز به مناسبت عيد فطر دو روز تعطيل است و در اين تعطيلات غوغايي از جشن‌ها برقرار است.

Site

 


برچسب: بليط هواپيما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۴۴:۵۸ توسط:رضا موضوع:

رستوران‌هاي محله بي اوغلو استانبول فضايي براي شب نشيني

بي‌اوغلو به‌عنوان يكي از محبوب‌ترين محله‌هاي استانبول، داراي رستوران‌هايي است كه اقدام به سرو انواع خوراكي‌ها، از كباب‌هاي تركي گرفته تا ديگر غذاهاي سنتي، مي‌كنند. سايت ما به همين بهانه نگاهي به برخي از بهترين رستوران‌هاي اين محله، از مدرن تا سنتي، انداخته است. همچنين مي توانيد براي سفر به شهر استانبول بليط هواپيما خود را از سايت ما تهيه كنيد.

link

 


برچسب: بليط هواپيما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۲۴:۰۱ توسط:رضا موضوع:

رستوران هاي برتر محله گالاتا

محله گالاتا در استانبول در مركز كانوني تجربيات شهر واقع شده و مكان‌هاي تاريخي را با خوراكي‌هاي سنتي و سبك زندگي پويا پيوند ميزند. اين منطقه با داشتن كافه‌هاي پشت‌بامي و كباب فروشي‌هاي محلي، برخي از بهترين و مشهورترين خوراكي‌هاي استانبول در سطح بين‌المللي را در فضايي ساده و دنج ارائه مي‌دهد. وب سايت نگاهي به شماري از بهترين رستوران‌هاي اين محله انداخته است. براي تهيه خريد بليط هواپيما آنلاين با بهترين مسزان قيمت از وب سايت ما ديدن كنيد.

تغيير جهت 


برچسب: بليط هواپيما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۲۰:۱۵ توسط:رضا موضوع:

آنكارا يا استانبول برتري آنها به يكديگر

آنكارا معمولا به‌عنوان مركز سياسي تركيه شناخته مي‌شود،‌ درحالي‌كه استانبول خواهري جذاب براي اين شهر است كه سرزندگي به‌مراتب بيشتري دارد. اگرچه اين كلي‌گويي‌ها كاملا درست است، اما هر دو شهر داراي جنبه‌هاي مثبت و منفي مختص به خود هستند.

از اين جهت نگاهي به ويژگي‌هاي مثبت و منفي پايتخت تركيه (آنكارا) و مركز فرهنگي اين كشور (استانبول) انداخته ايم. اين بررسي مي‌تواند به شما براي انتخاب بهتر مقصد بعدي سفر كمك كند. مي توايد براي تهيه بليط هواپيما  و خدمات پرواز از وب سايت ما ديدن كنيد.

 


برچسب: بليط هواپيما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۳۰:۳۴ توسط:رضا موضوع:

كاراكوي استانبول و 6 رستوران برتر آن

محله "كاراكوي " استانبول يكي از قديمي‌ترين مناطق اين شهر واقع در بخش اروپايي است. كاراكوي نام مدرني براي منطقه‌ي باستاني " گالاتا " استانبول است‌ كه از قرن ۱۹ به بعد بخش تجاري مهمي در حاشيه تنگه‌ي بسفر محسوب مي‌شده است.

اين روزها اما ‌ از لابه‌لاي كليساها و مغازه‌هاي قديمي كاراكوي بعد از بليط هواپيما خارجي ، كافه‌ و رستوران‌هاي جديد و مدرن و رستوران‌ها و بوتيك‌ّهاي درجه يك سر در آورده‌اند كه به اين منطقه نفسي تازه داده‌اند‌!

در اين مطلب با تعدادي از اين كافه‌/رستوران‌ها آشنا مي‌شويد كه آخر هفته‌ها به پاتوق‌هايي محبوب براي همه تبديل مي‌شوند. شما هم در سفر به استانبول تركيه حتماً به اينجا سري بزنيد:

مطمئناً بهترين رستوران محله‌ي كاراكوي استانبول همين‌ جاست؛ Karaköy Lokantası يكي از خوشمزه‌ترين غذاهاي سبك خانگي و تركي را ارائه مي‌دهد. براي رفتن به اين رستوران به صرف شام حتماً از قبل رزرو كنيد. در نهايت مي توانيد براي تهيه بليط هواپيما  با بهترين مسزان قيمت از وب سايت ما ديدن كنيد.

 

 


برچسب: بليط هواپيما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۶:۲۴ توسط:رضا موضوع:

پرواز هوايي عاشقان موسيقي در استانبول

استانبول در طول سال از رويدادهاي موسيقي حيرت‌انگيز زنده بزرگ و كوچك با اجراي هنرمندان بين‌المللي و استعدادهاي محلي ميزباني مي‌كند. به همين بهانه، فلايتيو نگاهي به برخي از مهم‌ترين رويدادهاي موزيكال اين شهر براي آشنايي مسافران علاقه‌مند به اين هنر انداخته است. عاشقان موسيقي چه در زمان تهيه بليط آنلاين هواپيما باشند و يا در داخل يك كنسرت مي توانند از امكانات سايت ما استفاده كنند.

سوريا اپراسي (Süreyya Operası)

خانه اپراي سوريا در بخش آسيايي استانبول و محله كاديكوي واقع شده و سال تاسيس آن به ۱۹۲۷ بازمي‌گردد. اين خانه يكي از مهم‌ترين مكان‌ها براي برپايي موسيقي كلاسيك و رقص باله است. سوريا اپراسي با تالار بزرگ و تاريخي خود و نمايي به سبك اروپايي، ما را به دوران باشكوه گذشته مي‌برد. بليت‌هاي اين سالن را به‌منظور لذت بردن از كنسرت موسيقي كلاسيك يا رقص باله در يك غروب دل‌انگيز در استانبول  بعد از بليط هواپيما لحظه آخري رزرو كنيد.

https://tikban.com/

 


برچسب: بليط هواپيما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۶:۰۵ توسط:رضا موضوع:

سنت هاي اهالي نيجريه و بازديد نزديك از آنها در سفر هوايي

نيجريه با حدود 250 گروه نژادي، فهرست گسترده و متنوعي از سنت‌ها و آداب و رسوم را دارد كه اهالي نيجريه با آن‌ها زندگي مي‌كنند. با اينكه بيشتر اين سنت‌ها مشابه با ساير بخش‌هاي جهان هستند، در اينجا 10 مورد از سنت‌ها و آداب منحصر به فرد را كه اهالي نيجريه به خاطر آن‌ها مشهور هستند، آورده‌ايم. براي سفر هوايي به تركيه مي تواميد اقدام به خريد بليط هواپيما  به آسانترين روش از وب سايت تيك بان نمود.

تشريفات آشنايي پيش از ازدواج، يا دوران نامزدي (Courtship)

صرف نظر از اينكه چه مدت با شريك خود نامزد بوده‌ايد، رابطه‌ي شما تا زماني كه تشريفات آشنايي رسمي انجام نشود همچنان غير رسمي تلقي مي‌شود. اگرچه اين بدين معنا نيز است كه زوج آماده‌ي عقد كردن هستند. تشريفات آشنايي طبق سنت در خانه‌ي عروس برگزار مي‌شود.

اقوام نامزد او بعد از  قيمت بليط هواپيما به خانه‌ي آن‌ها مي‌آيند تا احترام خود را به خانواده‌ي عروس نشان دهند و پيشنهاد خواستگاري را مطرح نمايند. بعد از اينكه خانواده‌ي عروس خواستگاري رسمي را پذيرفت، هر دو خانواده مشغول خوردن و نوشيدن مي‌شوند. اگرچه اين روزها تشريفات آشنايي به همان زيبايي يكي از سه جشن عروسي است كه اهالي نيجريه معمولاً مشاهده مي‌كنند. در ادامه آن را آورده‌ايم.

Redirect

 


برچسب: بليط هواپيما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۱:۰۸ توسط:رضا موضوع:

گردش يك‌روزه در جزاير پرنسس تركيه

بويوك آدا، بزرگ‌ترين و محبوب‌ترين جزيره مجمع‌الجزاير پرنس در استانبول بعد از سايت معتبر خريد بليط هواپيما است كه ، فرصتي ايده آل براي دور شدن از هياهو و شلوغي شهر است. براي رفتن به اين جزيره فاقد خودرو، سوار بر يك قايق شده و براي يك روز كامل از غذاها، مناظر ديدني، دوچرخه‌سواري، پياده‌روي و شنا لذت ببريد. براي سفر هوايي به تركيه مي تواميد اقدام به بليط هواپيما خارجي به آسانترين روش از وب سايت تيك بان نمود.

 


برچسب: بليط هواپيما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۰۵:۵۲ توسط:رضا موضوع: