ايرلاين بزرگ هواپيمايي

هتل هاي سنتي ايران

براي بسياري از ما، مقصد و اقامتگاه سفر از بليط و چمدان و ساير ملزومات يك مسافرت مهم تر است تا جايي كه قبل از آنكه سفرمان را آغاز كنيم به فكر جايي هستيم كه بتوانيم در آن، كمي استراحت كنيم و آرامش بگيريم. هتل ها يكي از اين سكونتگاه هاي موقتند.
شايد برايتان جالب باشد كه بدانيد همه ي هتل ها به يك شكل نيستند، به طور مثال ما انواع و اقسام متفاوتي از اين نوع اقامتگاه را  با خريد بليط خارجي ارزان در كشور داريم. هتل هاي ساحلي (در كنار ساحل دريا يا رودخانه بنا شده اند)، هتل هاي صخره اي ( در دل كوه ها و صخره ها بنا شده اند)، هتل هاي زيارتي (در نزديكترين محل ها به مكانهاي زيارتي بنا شده اند) و…
يكي از انواع هتل، هتل هاي تاريخي و سنتي است. منظور از هتل هاي سنتي اغلب خانه هاي تاريخي و قديمي شهرند كه بازسازي شده يا تغيير كاربري داده اند و با چيدماني نو و مملو از اشياء سنتي به عنوان يك هتل مشغول به فعاليت با بليط خارجي ارزان شده اند.


در ادامه به معرفي برخي از هتل هاي سنتي كشور مي پردازيم.

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 1041
+ نوشته شده: 1397/7/28 ساعت: ۱۲ توسط:mybilitticket :

توريسم سلامت (Medical Tourism)

امروزه اغلب حوزه هاي اجتماعي به نوعي به موضوع گردشگري مرتبط اند؛ يكي از اين حوزه ها، حوزه ي سلامت و پزشكي است. مسائلي از قبيل تغييرات سبك زندگي، مسن تر شدن جمعيت جهان و نوآوري هاي سيستم بهداشت و درمان همه و همه موجب رونق گرفتن توريسم سلامت در دنياي امروز شده اند. اين شاخه از توريسم اغلب حوزه هاي خدمات درماني، بيمارستان هاي تندرستي و هتل ها و اسپاهاي پزشكي را در برمي گيرد و در برخي از كشورها نظير تايلند، تركيه، سنگاپور، مالزي و هند با خريد بليط هواپيما خارجي بسيار گسترده يابد.

در ادامه به بررسي تجارب گردشگري سلامت در برخي از اين كشورها مي پردازيم.

تايلند، پيشرو در توريسم سلامت

در دهه ي ۱۹۷۰ ميلادي و با افزايش تقاضا براي جراحي هاي زيبايي در كشورهاي غربي، گردشگري پزشكي نيز در تايلند با بليط خارجي ارزان قيمت شروع به كار كرد. بالا بودن هزينه هاي درمان در اين كشورها و تحت پوشش بيمه قرار نگرفتن اكثر درمانهاي زيبايي مردم را بر آن داشت تا به دنبال  مقصدي باشند كه چنين جراحي هايي را با هزينه ي كمتر، خدمات بهتر و زمان كوتاه تري ارائه كند.  همين مسئله تايلند را به فكر انداخت تا با تاسيس چند بيمارستان خصوصي با خدمات ويژه براي گردشگران به عنوان يك پيشرو قدم در عرصه ي گردشگري سلامت بگذارد.

بعدها و با گسترده شدن اين بيمارستانها جهت ارائه خدمات خاص به بيماران خارجي، ساخت اتاق هاي لوكس در بيمارستانها، آموزش ويژه پزشكان، كاهش هزينه ها تا حد معقول و پيشرفت در تكنولوژي هاي پزشكي، تايلند به محبوبترين مقصد گردشگري جهان بدل گشت كه تنها به اندازه ي زمان رزرو يك بليط هواپيما با گردشگران فاصله داشت.

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 1083
+ نوشته شده: 1397/7/28 ساعت: ۱۲ توسط:mybilitticket :

شرايط ممنوع‌الخروج‌شدن افراد

طبق قوانين مدون كشوري، بعضي از مواقع، برخي افراد به واسطه ي ارتكاب اعمالي، براي مدتي اجازه ي خروج از كشور را با خريد بليط خارجي نمي يابند؛ حال ممكن است در اين ميان شخص، تمامي مراحل لازمه ي قبل از يك سفر خارجي، از جمله كسب رواديد و تهيه ي بليط هواپيما را نيز به انجام رسانده باشد و لحظاتي قبل از پرواز در فرودگاه متوجه ي ممنوع الخروجي خود شود.
اين موارد در حالي رخ مي دهند كه طبق اعلام پليس مهاجرت و گذرنامه ي كشور، مسافران سفرهاي خارجي مي توانند قبل از مهيا شدن براي سفر با مراجعه به مراكز گذرنامه ي استان ها از ممنوع الخروج بودن با بليط خارجي خود يا علت آن كسب اطلاع كنند تا در فرودگاه شوكه نشوند.

و اما چه شرايطي موجب ممنوع الخروج شدن افراد مي شود؟

طبق قوانين كشور، خروج افراد تحت تعقيب، محكومان كيفري كه دوران محكوميت خود را طي نكرده اند، اشخاصي كه مشمول ماده ۱۷ قانون گذرنامه مي شوند، بدهكاران بانكي با شرايط خاص، بانوان بدون رضايت نامه همسر و افرادي كه به واسطه ي ارتكاب اعمالي در خارج از كشور داراي سوءشهرت هستند، از كشور، ممنوع است.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 976
+ نوشته شده: 1397/7/28 ساعت: ۱۲ توسط:mybilitticket :

بليط هواپيما ارزان مي خواهيد؟

بليط هواپيما ارزان يكي از دغدغه هاي كساني كه زياد به مسافرت هواپيمايي مي روند و دوست دارند تا آنجايي كه مي توانند سفر هوايي ارزان تر داشته باشند و خبرهاي بليط ارزان قيمت هواپيما را دنبال مي كنند. آيا اصلا بليط ارزان تر وجود دارد؟ تيك بان اين موضوع را بررسي مي كند.به گزارش سايت ايرلاين بزرگ هواپيمايي  بسياري از مردم براي اين كه از سفر لذت ببرند بايد اطلاعات سفري خود را بالا ببرند.

براي يافتن بليط هواپيما ارزان بايد خوب بگرديد تيك بان كامل است و خوب مي توانيد بگرديد

مشكلات زندگي زياد هست گاهي وقت ها شما فوري نياز داريد براي يك قرار كاري جايي پرواز كنيد دنبال بليط هواپيما مي گرديد. سايتي مثل خريد بليط هواپيما تيك بان را پيدا مي كنيد مسير مورد نظر تان را انتخاب مي كنيد و يهو مي بينيد چندين مدل قيمت پيش روي شما قرار دارد. كدام يك را انتخاب كنيد؟ چواب سوال ما نيست ما مي خوايم اينجا بحث كنيم بليط ارزان تر را انتخاب كنيد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 1061
+ نوشته شده: 1397/7/28 ساعت: ۱۱ توسط:mybilitticket :

سفر هوايي: لوكس يا اقتصادي؟

 

آن‌چه واضح و مسلم است اين است كه سفر، چه از نوع درون‌شهري، چه از نوع برون‌شهري و چه از نوع بين‌المللي‌اش، با ذات زندگي اجتماعي انسان گره خورده است. هركسي، هرچقدر هم كه اهل يك‌جا نشيني باشد، بالاخره چند باري را بسته به اجبار يا اختيار، سفر كرده است. اين‌روزها، هم‌زمان با پيشرفت صنعت حمل و نقل و بهتر شدن كيفيت ارايه‌ي خدمات و همچنين پيشرفت وسايل نقليه – اتوبوس‌هاي وي-آي-پي و قطارهاي تندرو و سبز – قيمت بليط اين وسايل نقليه هم مطابق خدمات‌شان افزايش پيدا كرده است و نكته‌ي جالب اين‌جاست كه تنها در صنعت حمل و نقل هوايي است كه شما مي‌توانيد نرخ‌هاي مختلفي را براي بليط هواپيما پيش رويتان داشته باشيد و حق انتخاب بيش‌تري داريد و به نوعي مي‌توانيد با رعايت كردن نكاتي براي خريد بليط ارزان هواپيما‌، بليطي كه قيمت‌اش براي‌تان مناسب‌تر باشد را پيدا كنيد.

 

بد نيست بدانيد كه اين‌روزها، نرخ بليط اتوبوس و بليط قطار، در مسيرهايي كه فاصله‌ي زيادي از هم دارند – مثلن تهران – مشهد – تفاوت فاحشي با هم نداشته و اگر بخواهيم سرعت رسيدن به مقصد، آسايش در هنگام سفر و خدمات مسافرتي را در نظر بگيريم، اتفاقن خريد بليط هواپيما خيلي هم به صرفه‌تر از خريد بليط قطار يا اتوبوس براي آن مقصدها تمام مي‌شود؛ مگر اين‌كه واقعن و بنا به هر دليلي، نخواهيم كه سوار هواپيما بشويم و يا اين‌كه، براي‌مان خيلي فرقي نكند كه يك روزِ كامل در راه باشيم يا دو ساعت! يك‌جورهايي مابه‌تفاوت يك‌روز با دو ساعت، خيلي بيش‌تر از اين‌ها هم مي‌ارزد! خصوصن كه شما امكان پيدا كردن بليط ارزان هواپيما را هم داشته باشيد و بتوانيد نرخ مناسب را هم پيدا كنيد و به اين ترتيب، در زمان و سرمايه‌تان هم صرفه‌جويي كنيد.

 

بليط ارزان هواپيما در پروازهاي سيستمي يا چارتر؟

بليط ارزان هواپيما هم در پرواز چارتر و هم در پرواز سيستمي پيدا مي‌شود. براي اين‌كه بتوانيد بليط ارزان هواپيما را براي سفرهاي داخلي پيدا كنيد، تنها كافي‌ است كه در قدم اول، از مرجع قابل اطميناني بليط هواپيماي مد نظرتان را بخريد و دوم اينكه كمي صبور باشيد و با دقت پروازها را به طرف مقصد مورد نظرتان جستجو كنيد. بيش‌تر مسافران از اين قضيه شاكي هستند كه نمي‌توانند قيمت مورد نظرشان را پيدا كنند و وقتي از آن‌ها سوال مي‌شود كه چطور بليط هواپيما را جستجو مي‌كنند، اغلب آن‌ها پاسخ مي‌دهند كه نهايتن پنج نتيجه‌ي اول جستجو را نگاه مي‌كنند و بعد از آن، يكي از همان پروازها را انتخاب مي‌كنند و به نظرشان هم بليط را گران مي‌خرند و اصلن به كلاس پروازي و ايرلاين هم توجه نمي‌كنند! خب راستش كسي كه به‌صورت آفلاين بليط هواپيما مي‌خرد، به هيچ وجه نمي‌تواند در فرآيند خريد بليط هواپيما دخيل باشد، چه برسد به اين‌كه بتواند بليط ارزان هواپيما را هم در دستانش داشته باشد. اما يكي از مزيت‌هاي خريد آنلاين بليط هواپيما، در كنار ساير مزيت‌هاي اين‌ نوع از خريد اين است كه شما در جريان همه‌ي مراحل خريد بليط هواپيما هستيد و بليط ارزان هواپيما را هم، خودتان براي خودتان جور خواهيد كرد و با آگاهي كامل از فرآيندهاي خريد بليط ارزان هواپيما، مي‌توانيد در هر زمان و مكاني، بليط مورد نظرتان را بخريد.

 

 

بليط ارزان هواپيما = پايين‌ترين قيمت در بين همه‌ي بليط‌ ها؟

يكي ديگر از نكات مهمي كه بايد در مورد بليط ارزان هواپيما بدانيد اين است كه بليط ارزان هواپيما، لزومن بليط با قيمت پايين‌تر نيست، بلكه بليطي است كه بر اساس امكاناتي كه شما قرار است در طول پرواز دريافت كنيد، قيمت مناسب‌تري داشته باشد. يعني بر اساس كلاس پروازي، خط هوايي مورد نظر و همچنين مقصد شما، قيمت مناسب‌تري را نسبت به ساير بليط‌ها با همين امكانات و البته در خطوط هوايي ديگر داشته باشد. در فرآيند خريد آنلاين بليط هواپيما، و در سامانه‌هاي آنلاين خريد بليط هواپيما، شما امكان مقايسه‌ي قيمت را داريد و مي‌توانيد مطمئن باشيد كه قيمت‌هاي ارايه شده براي شما، منصفانه‌اند و از اين لحاظ، نگران مسايل اين چنيني هم نباشيد. اين‌طور است كه بليط ارازن هواپيما واقعن معنا پيدا مي‌كند و به نوعي ارزان‌ترين بليط هواپيما همان مناسب‌ترين بليط هواپيمايي خواهد بود كه براي مقصد شما و همين‌طور در ايرلاين مورد نظرتان و با كلاس پروازي مد نظرتان، ارايه مي‌شود.

 

يكي از مهم‌ترين اخباري كه مسافران را بيش‌تر از قبل متوجه قيمت بليط هواپيما كرد، خبر آزادسازي قيمت بليط هواپيما بود. انتشار اين خبر، تا حد زيادي ذهن مسافران را به اين سمت سوق داده بود كه از اين به بعد، ديگر خبري از بليط ارزان هواپيما نخواهد بود و نظارتي بر قيمت بليط هواپيما نخواهد بود، در صورتي‌كه اين خبر، دقيقن عكس اين تفكرات را نويد مي‌دهد. آزادسازي قيمت بليط هواپيما، كمك كرد تا سقف مشخصي براي افزايش قيمت بليط هواپيما تعيين بشود و به اين وسيله، امكان افزايش بي حد و حصر قيمت بليط هواپيما از خطوط هوايي و آژانس‌هاي هواپيمايي گرفته شد. به اين ترتيب، بليط ارزان هواپيما ديگر اصلن گزينه‌ي دور از دسترسي نيست. چه در پرواز چارتر و چه در پرواز سيستمي، مي‌شود در زمان‌هاي درست به مكان‌هاي درست سفر كرد و از مزاياي بليط ارزان هواپيما هم استفاده كرد.

 

نكاتي كه بايد در خريد بليط ارزان هواپيما رعايت بشود

اگر نكات مربوط به خريد بليط ارزان هواپيما را در وبلاگ علي‌بابا خوانده باشيد، حتمن دست‌تان آمده كه براي خريد بليط ارزان هواپيما در پروازهاي خارجي، بايد چه نكاتي را در زمان‌بندي و جستجوي پروازها در نظر بگيريد. حقيقت اين‌جاست كه يكي از مواردي كه در كنار خريد از سامانه‌اي مورد اعتماد و البته آنلاين در خريد بليط ارزان هواپيما مهم و ضروري است، به موقع خريد كردن بليط هواپيما است. مثلن خريد بليط هواپيما براي پروازهاي خارجي، بايد در مدت زمان مخصوصي پيش از تاريخ مورد نظر شما براي پرواز انجام بشود و نه خيلي دير و نه خيلي زود براي خريد بليط هواپيما اقدام كنيد. البته در مطلبي كه گفته شد، خريد بليط ارزان هواپيما در پروازهاي خارجي را جز به جز براي‌تان شرح داده‌ايم، اما بايد توجه داشته باشيد كه علاوه بر زمان‌بندي مناسب، دقت و صبر و حوصله را هم چاشني كنيد تا بتوانيد در خريد بليط ارزان هواپيما، همه‌ي فرآيندها را با خيال راحت طي كنيد.

 

درست است كه بليط سيستمي، قيمت‌هاي مقطوعي دارد و تفاوت قيمت در آن، به ندرت تا حد زيادي با قيمت معمول اين نوع از بليط‌ها به چشم مي‌خورد، اما همچون تفاوت‌هايي هم هست و اگر سعي كنيد تا در زمان‌هاي مختلفي بليط مورد نظرتان را در سامانه‌ي علي‌بابا و در بين بليط‌هاي سيستمي جستجو كنيد، گاهي به بليط ارزان هواپيما به سمت مقصد مورد نظرتان هم برخواهيد خورد. اگر اينستاگرام علي‌بابا را دنبال كرده باشيد، حتمن چشم‌تان به دو تا بليط ارزان هواپيما به دو مقصد خارجي خورده است. براي تيم اينستاگرام ما هم جالب بود كه چنين قيمتي براي آن مسيرهاي هوايي هم باشد و بله! درست حدس زديد! بايد در فواصل زماني منظم، بليط مورد نظرتان را جستجو كنيد و شك نكنيد كه در اين بين، حتمن بليط ارزان هواپيما را پيدا خواهيد كرد. خصوصن كه قيمت‌هاي نمايش داده شده در سامانه‌ي علي‌بابا، همان‌هايي هستند كه ايرلاين مربوطه براي قيمت بليط هواپيما معين كرده است. به اين ترتيب، خريد بليط ارزان هواپيما، آنقدرها هم سخت به نظر نمي‌رسد و شايد بشود گفت كه تنها به كمي صبر و حوصله و دقت احتياج دارد.

 

پس تا اينجا دو نكته‌ي بسيار مهم را براي خريد بليط هواپيما بررسي كريد: 1. خريد آنلاين بليط هواپيما از مرجعي معتبر 2. زمان‌بندي مناسب. اگر اين دو مورد را در كنار هم رعايت كنيم، بعيد است كه بليط ارزان هواپيما گيرمان نيايد. آگاهي از كلاس‌هاي پروازي هم مهم است. همان‌طور در مطالب قبلي و در مطالبي كه پيرامون قيمت بليط هواپيما در اينجا به آن پرداخته شده، قيمت بليط هواپيما نسبت به كلاس‌هاي پروازي مختلف، تفاوت دارد و مثلن شما نمي‌توانيد براي كلاس پروازي First Class بليط ارزان هواپيما پيدا كنيد! چون خاصيت اين نوع از بليط هواپيما، لوكس بودن آن است. البته كه هر كلاس پروازي، مي‌تواند به نسبت خودش، تعريفي از بليط ارزان هواپيما داشته باشد و در كلاسي كه قرار دارد، بليط ارزان هواپيما براي آن كلاس پروازي محسوب بشود. در هر صورت، به نسبت ارزان بودن بليط هواپيما مي‌توان كلاس اكونومي را در رتبه‌ي اول و پس از آن، كلاس بيزينس و در آخر، درجه يك را در مقام سوم نشاند. درست است كه اختلاف قيمت بليط هواپيما در اين سه كلاس پروازي بسيار زياد است، اما نبايد فراموش كرد كه كيفيت خدمات هم به همان اندازه اختلاف دارد.

 

در پروازهاي چارتر هم مي‌شود تا دل‌تان بخواهد بليط ارزان هواپيما پيدا كرد. خصوصن در زمان‌هايي كه پاي لحظه آخري‌ها وسط مي‌آيد، مي‌شود حتي تا پنجاه درصد زير قيمت بليط سيستمي همان مسير، بليط هواپيما چارتر خريد. فقط بايد حواس‌تان به زمان‌بندي اين‌نوع پروازها باشد. از آن‌جايي‌كه در پروازهاي چارتر، فروخته نشدن بليط‌ها و خالي ماندن صندلي‌ها، به ضرر چارتركننده خواهد بود، چارتر كننده‌ها سعي مي‌كنند كه تا حد ممكن قيمت بليط هواپيما را پايين بياورند و بليط ارزان هواپيما را در پروازهاي چارتر، فقط و فقط براي پر شدن صندلي‌ها، بفروشند. شما هم به عنوان كاربر، بايد حواس‌تان به قيمت‌هاي مختلف باشد و اگر مي‌خواهيد بليط چارتري بخريد، مدام آن‌ها را چك كنيد تا در نهايت بليط ارزان هواپيما را دو دستي بچسبيد. اگر كمي دقت كرده باشيد، حتمن تا به اين‌جاي كار متوجه شده‌ايد كه خريد بليط ارزان هواپيما فقط و فقط به دانستن چند نكته‌ي مختصر و كمي صبر و تحمل احتياج دارد. نكات را كه در اختيارتان گذاشته‌ايم، صبر و تحمل هم كه دست خودتان را مي‌بوسد، باقي موارد هم كه شامل امنيت خريدتان مي‌شود را نيز بهتر است به دست سامانه‌اي مطمئن بسپاريد كه بليط هواپيما را، چه چارتر و چه سيستمي، به شما بفروشد و در عين حال، صادقانه خدماتش را به شما ارايه كند.

 

پشت‌تان به ما گرم است

از آن‌جايي كه خريد آنلاين بليط هواپيما تنها قدم براي خريد بليط ارزان هواپيما نيست، نبايد مراحل بعد از خريد بليط هواپيما را كه آن‌ها هم جزيي از خريد بليط هواپيما است را ناديده گرفت. پشتيباني از خريد شما، يكي از مراحل مهم در فرآيند خريد بليط هواپيما توسط شما بوده و در مواردي كه دچار مشكلات و مسايل احتمالي بشويد، همراهي اين خدمت‌گزاران، شيريني خريد بليط ارزان هواپيما را براي شما دوصد چندان مي‌كند. تيم پشتيباني علي‌بابا، در كنار پشتباني از تراكنش‌هاي شما، چه در پروازهاي داخلي و چه در پروازهاي خارجي، 24 ساعته آماده‌ي پاسخگويي به سوالات شما است. شما نه تنها مي‌توانيد با خريد بليط ارزان هواپيما، سفري به‌صرفه را پيش رويتان داشته باشيد، بلكه مي‌توانيد در حين برخوردن به مشكلات احتمالي و غيرقابل پيش‌بيني، با پشتباني هميشه در صحنه و خدمت‌گزار علي‌بابا تماس بگيريد و مطمئن باشيد كه آن‌ها در همه حال، آماده به خدمت‌گزاري به شما هستند.

 

 اگر دوست داشتيد تا در مورد تورها و ساير خدمات علي‌بابا و همچنين، دانستني‌هاي پرواز و مطالب جذاب و خواندني در مورد ترفندهاي سفر، اطلاعاتي كسب كنيد، بد نيست سري به وبلاگ علي‌بابا بزنيد. ما باز هم در اين‌جا با مطالب جالب ديگري به سراغ‌تان خواهيم آمد.

به گزارش سايت ايرلاين بزرگ هواپيمايي  بسياري از مردم براي اين كه از سفر لذت ببرند بايد اطلاعات سفري خود را بالا ببرند.

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 1031
+ نوشته شده: 1397/7/28 ساعت: ۱۱ توسط:mybilitticket :

چگونه بليط هواپيما چارتر بخريم؟

به گزارش سايت ايرلاين بزرگ هواپيمايي  بسياري از مردم براي اين كه از سفر لذت ببرند بايد اطلاعات سفري خود را بالا ببرند.

در اينجا ما چگونگي خريد بليط را در شش نكته بيان مي‌كنيم كه با رعايت آن‌ها مي‌توانيد، بليط چارتر خود را خريداري نماييد.

اولين قدم مراجعه به نزديك‌ترين آژانس هواپيمايي است. تمامي آژانس‌ها انواع بليط هواپيما را مي‌فروشند و همه آن‌ها با يكديگر داراي ارتباط كاري هستند و در واقع به انواع بليط هواپيما چارتر دسترسي دارند. همچنين اگر هم نزديك فرودگاه باشيد، مي‌توانيد ازآنجا اقدام به خريد بليط كنيد. بليط لحظه آخري نيز قيمتي همانند چارتر دارند. البته براي كسي كه تك نفر است و قصد سفر به شهري ديگر با هواپيما را دارد، توصيه مي‌شود كه به فرودگاه مراجعه نمايد.

 

در اينترنت جستجو كنيد. بهترين منبع براي دريافت اطلاعات انواع بليط، سايت‌هاي اينترنتي آژانس‌هاي هواپيمايي مي‌باشد. با جستجو كليد واژه " بليط هواپيما چارتر" در اينترنت، مي‌توانيد آژانس‌هايي كه اقدام به فروش چنين بليط‌هايي نيز مي‌كنند را پيدا كنيد.

 

اصولا هواپيمايي كه از نظر اندازه كوچك هستند، بليط آن‌ها به صورت چارتر فروخته مي‌شود. چون كارمندان شركت‌ها ممكن است خيلي زياد نباشند، سعي مي‌كنند هواپيمايي با ظرفيت كمتر را رزرو كنند تا هزينه بليط هواپيما چارتر آنها كمتر شود. البته هواپيماهاي بزرگ هم بليط خود را به صورت چارتر مي‌فروشند ولي هزينه آن‌ها گرانتر خواهد بود. پس سعي كنيد از شركت‌هاي معروف كه ظرفيت مسافر آن‌ها بيشتر از شركت‌هاي با پرواز كمتر است، بليط چارتر خريداري ننماييد.

 

قسمت‌هاي چارتر آژانس‌هاي هواپيمايي را بررسي كنيد. در هر سايتي يك قسمتي وجود دارد كه انواع بليط هواپيما چارتر به همراه مشخصات مانند مقصد، زمان و شهر را تعيين مي‌كند. اين قسمت نام‌هاي زيادي دارد: بليط چارتر، پرُ پروازترين مسيرها و غيره.خيلي از دوستان دنبال كانال بليط هواپيما ارزان مي گردند. خب اگر دنبال كانال هاي شبكه هاي اجتماعي مي گرديد خيالتان راحت هيچ كس بليط ارزان را مگر تحت شرايطي آن جا ارائه نمي كند. ارزان بودن بليط هواپيما تابع شرايط خاصي از زمان پرواز و نوع پرواز مي باشد. لذا جز به سايت معتبر خريد بليط هواپيما اعتماد كرد.

 

برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 1031
+ نوشته شده: 1397/7/28 ساعت: ۱۱ توسط:mybilitticket :

چگونه از طريق اينترنت، بليط ارزان هواپيما بخريم؟

به گزارش گروه رسانه‌هاي خبرگزاري تسنيم ،از اصلي‌ترين مسائلي كه بايد در زمان سفر به آن توجه ويژه اي داشت؛ موضوع انتخاب بليط هواپيماي مناسب براي سفر است و اين موضوع يكي از اصلي ترين دغدغه هاي مسافران پروازها ي مختلف مي باشد.

در اين مقاله قصد داريم تا توضيح دهيم كه چگونه مي توان سفري امن و ارزان را مهيا كرد؟ كافيست تا توصيه‌هاي زير را عمل كنيد.
 
به گزارش سايت ايرلاين بزرگ هواپيمايي  بسياري از مردم براي اين كه از سفر لذت ببرند بايد اطلاعات سفري خود را بالا ببرند.

امروزه با گسترش اينترنت و استفاده مردم از گجت هاي مختلف آنلاين نطير انواع اسمارت فون ها، تبلت ها و لپ تاپ ها،كسب و كارهاي مختلفي فعاليت هاي خود را در دنياي وب و شبكه هاي اجتماعي ادامه دادند و بسياري از آن ها به طور كلي در بستر اينترنت فعاليت مي كنند كه براي مثال يكي از آن ها وب سايت رزرو بليط هواپيماو چارتر سفرمي مي باشد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 1007
+ نوشته شده: 1397/7/28 ساعت: ۱۱ توسط:mybilitticket :

بليط ارزان هواپيما تهران به مشهد : شهري تاريخي و مذهبي

بليط ارزان هواپيما تهران به مشهد ، آب و هواي تهران در برخي از مواقع سال به حدي آلوده مي شود كه حتي به تعطيلي مدارس و مكان هاي دولتي مي كشد. در اين مواقع بسياري از افراد ترجيح مي دهند به مسافرتي هر چند كوتاه بروند يا در تعطيلات نوروزي بسياري از مردم كشورمان از جمله تهران راهي سفر مي شوند، به طور حتم مي توان گفت مشهد گزينه اي مناسب و بي نظير براي اين مواقع از روزهاست. بعد از رزرو بليط ارزان هواپيما تهران به مشهد از جمله مسايل مهمي كه به ذهن شما خطور مي كند ، مسئله ي اقامت و حمل و نقل در پايتخت مذهبي كشور مي باشد. خريد بليط هواپيما را با تيك بان تجربه كنيد.
 
 
بليط ارزان هواپيما تهران به مشهد : محل اقامت
 
اگر هدف شما در اين سفر فقط و فقط زيارت حرم آقا علي بن موسي الرضا مي باشد يا اينكه براي تفريح و گردشگري به اين شهر مقدس سفر مي كنيد، بهتر است براي محل اقامت خود از هتل ها و اقامتگاه هاي نزديك حرم يا نزديك مراكز تفريحاتي و بازارها استفاده كنيد، زيرا با اين كار در هزينه هاي رفت و آمدتان صرفه جويي مي كنيد. بليط ارزان هواپيما تهران به مشهد و قيمت بليط هواپيما ، شما با سفر به شهر امام رضا(ع) ديگر نگران رفت و آمدتان در اين شهر نخواهيد بود زيرا به دليل مسافرت بسياري از زائران حرم مطهر امام رضا(ع) به مشهد، اين شهر از سيستم حمل و نقل عمومي خوبي برخوردار است.
به گزارش سايت ايرلاين بزرگ هواپيمايي  بسياري از مردم براي اين كه از سفر لذت ببرند بايد اطلاعات سفري خود را بالا ببرند.

برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 1012
+ نوشته شده: 1397/7/28 ساعت: ۱۱ توسط:mybilitticket :

12 روش فوق‌العاده براي خريد بليط ارزان هواپيما

خريد بليط ارزان و مناسب هواپيما اولين شيريني يك سفر لذت بخش است، اين كه بليط ارزان هواپيما را از كجا بخريم و چگونه بخريم تاثير زيادي در كيفيت سفر دارد. اين 12 روش فوق العاده به شما كمك مي كند، ضروري ترين بليطها را در كمترين زمان ممكن تهيه كنيد.

 

اول: بليط خودتان را خيلي زودتر از سفر رزرو نكنيد، در سال 2018 زندگي مي كنيد. كافيست موبايل خودتان را برداريد، دهها آژانس گردشگري و فروش بليط اينترنتي در چند سانتي متري شماست. بليطهايي كه خيلي زود خريداري مي‌شوند نه تنها گران هستند، فروشنده به شما تخفيف كمتري خواهد داد.

دوم: روزهاي خاص را فراموش كنيد، در كشور ما همه مردم با هم تعطيل هستند، همه با هم مسافرت مي روند همين موضوع باعث مي شود كه بليطها در زمانهاي خاص قيمت‌هاي گاها تا چنديد برابر داشته باشند. روزهاي خاص قيمت بليطها را افزايش مي دهد. ترجيجا سعي كنيد در اين روزها سفر نكنيد اگر كمي هوشمندانه سفر كنيد دقيقا در پايان روزهاي خاص قيمت هاي بليط فوق العاده پائين است. مثلا روز بعد از تعطيلات سال نو و ..

سوم: شهرهاي خاص را فراموش كنيد، گفتم كه ايرانيان عادت دارند همه باهم مسافرت بروند، جالبتر اين كه عادت دارند همه باهم به شهرخاصي بروند. قرار است سفر كنيد و لذت ببريد. پس شهر ي را انتخاب كنيد كه كمتر خاص باشد. اين موضوع در تهيه كردن قيمت بليط شما تاثير فوق‌العاده‌اي دارد.

چهارم: ‌اول‌ها و آخرها را ترجيحا از برنامه سفرتان حدف كنيد. اول هفته و آخر هفته بليطها كمي گرانتر است. اول ماه و آخر ماه هم همين طور، اول فصل و آخر فصل هم همين طور، اول سال و آخر سال هم همين طور اين اول و آخرها فقط و فقط هزينه شما را افزايش مي دهد.

 

پنجم: بليط هاي چارتر بخريد. اين نوع بليطها به دليل ماهيت از قبل برنامه ريزي شده احتما لغو كمتري دارد، طرف قرارداد هواپيمايي هم در قبال كل پرواز متعهد به پر كردن فضاست به همين دليل روي قيمت ريسك نمي كند. خصوصا در پايان كار

ششم: تور و بليطهاي لحظه آخري را در نظر داشته باشيد. بليط هاي لحظه آخري همه قيمت پائين تري دارند مگر اين كه در روز خاص متقاضي سفر به مقصد خاصي باشيد. بليط هاي لحظه آخر معمولا در گروه ازارن ترين بليط ها هستند. سرويس هاي آنلاين زياد در حال حاضر فرشنده تورها لحظه آخري هستند.

هفتم: قيمت را قبل از خريد چك كنيد. كافيست يك اپليكيشن خريد بليط روي تلفن همراه خودتان نصب كنيد يا يك وب‌سايت معتبر را عضو شويد. به آساني آخرين قيمت‌ها در دسترس شماست . اين مقايسه به شما كمك مي كند به ارزانترين بليط ممكن در هر زمان دسترسي داشته باشيد.

هشتم: پروازهاي چند فرودگاهي را به لحاظ قيمت به دقت ارزيابي كنيد، گاهي يك پروز داراي دو يا سه فرودگاه تا مقصد است. مي توانيد سفر خودتان را بين دو يا سه فرودگاه با چند بليط متفاوت تقسيم كنيد، اگر چه اين تكنيك براي پروازهاي خارجي بين قاره اي بيشتر كاربرد دارد.

نهم: انتخاب هاي خودتان را افزايش دهيد. اين انتخاب مي توند از تعدد شركت‌هاي هواپيمايي و در مجموع سرويس‌هاي اصلي فروش بليط اينترنتي آغاز شود. بنابراين از برنامه يا وب سايتي استفاده كنيد كه بيشترين پوشش فروش بليط را از شركت هاي مختلف داشته باشد. كافيست يك اپليكيشن يا سايت جامع را استفاده كنيد تا بتوانيد همه موارد قيمت، امكانات و زمان سفر را به يكديگر مقايسه كند.

دهم: در پروازهاي كوتاه از خريد بليطهاي گران خودداري كنيد. نيازي نيست در يك پرواز كمتر از دو ساعت بليط كلاس A خريد كنيد. آنقدر فرصت نيست تا از گزينه هاي خدماتي جانبي مثل غذا و كيفيت صندلي و .. كه قيمت بليط را به شكل قابل توجهي افزايش مي دهد استفاده كنيد.

يازدهم: از ميزان هزنيه حمل بار هواپيمايي كه از آن بليط خريداري مي كنيد مطلع باشيد، گاهي اين هزينه قيمت بليط شما را تا چندين برابر افزايش مي دهد خصوصا در بليط هاي چارتر اين شرايط بسيار اهميت دارد. حتي المقدور از بردن لواز اضافه خودداري كنيد تا در صورت بازگشت از سفر ميزان بار شما به شدت افزايش نيابد.

دوازدهم: هر سفري ممكن است لغو شود يا جايگزين گردد. از شركت يا سايت هايي بليط آنلاين خريداري كنيد كه در صورت لغ سفر كمترين جريمه را براي شما در نظر بگيرند. اين موضوع اهميت زيادي در كاهش هزنيه هاي سفر شما دارد. قبل از خريد بليط اين مورد را از شركت مربوطه چك كنيد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 949
+ نوشته شده: 1397/7/25 ساعت: ۱۸ توسط:mybilitticket :

راه‌هاي خريد بليط ارزان هواپيما

اگر اهل سفر هستيد يا براي انجام سفرهاي كاري و تحصيلي بايد در ماه يا هفته سفرهاي هوايي متوالي داشته باشيد، قيمت بليط هواپيما براي شما اهميت زيادي دارد؛ اما همان‌طور كه مي‌دانيد قيمت بليط هواپيما همواره ثابت نيست و به تبع برخي تغييرات و شرايط خاص از جمله تعطيلات، نوع هواپيما، كلاس پرواز، ايرلاين، كيفيت و سطح تسهيلات و امكانات در حين مسافرت و... تغيير مي‌كند.

 

عامل ديگري نيز بر قيمت‌گذاري بليط پروازهاي چارتر تأثير مي‌گذارد و آن قيمت پايه‌اي است كه آژانس‌هاي مسافرتي براي بليط اين پروازها تعيين مي‌كنند. در اين مطلب قصد داريم شما را با روش‌هاي ارزان خريد بليط هواپيما آشنا كنيم.

راه‌هاي خريد بليط ارزان هواپيما

به صورت كلي چارتر به معناي دربست كردن است

در پروسه خريد بليط هواپيما به طور حتم در كنار نام بليط‌ پرواز سيستمي، بليط هواپيما لحظه آخري يا بليط چارتر نيز به گوشتان خورده است. به صورت كلي چارتر به معناي دربست كردن است. بليط چارتري بليطي است كه توسط برخي دفاتر آژانس مسافرتي و شركت‌هاي هواپيمايي ارائه مي‌شود. اين آژانس‌ها تمام يا بخشي از صندلي‌هاي برخي از مسيرهاي هواپيمايي را به صورت سالانه يا براي مدت معيني از شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات هواپيمايي يعني همان ايرلاين‌ها، اجاره مي‌كنند كه به اين شركت‌هاي مسافرتي به اصطلاح چارتركننده مي‌گويند.

 

در اين روش مسافر بليط خود را از شركت‌هاي هواپيمايي خريداري نمي‌كند، بلكه بليط هواپيما را از آژانس چارتركننده تهيه مي‌كند. در نتيجه بهاي بليط هواپيما توسط آژانس‌هاي چارتر كننده تعيين مي‌شود. اين تعيين قيمت بسته به الزاماتي كه اين شركت‌ها براي فروش بليط‌هاي خود در نظر گرفته‌اند متغير است. براي مثال شركت‌هاي چارتر كننده مي‌توانند در مناسبت‌ها و تعطيلات خاص، قيمت بليط‌ پروازهاي خود را افزايش دهند و در برخي مواقع نيز ممكن است به دليل خالي ماندن تعدادي از صندلي‌هاي يك پرواز، بهاي هر بليط را كاهش دهند.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 909
+ نوشته شده: 1397/7/25 ساعت: ۱۸ توسط:mybilitticket :

٦ ترفند خريد اينترنتي بليط ارزان هواپيما

حتما شما هم مثل همه گردشگرها صرفه جويي در هزينه هاي سفر، واستون مهمه، و ترجيح ميدين بليط ارزون تري براي مقصدتون پيدا كنين. ما در اين مطلب قصد داريم بهتون راه كارهايي معرفي كنيم كه، براي خريد ارزون بليط هواپيما به دردتون ميخورن.

٦ ترفند خريد اينترنتي بليط ارزان هواپيما :

فرودگاه هاي مقصدتون رو چك كنين

بعضي وقت ها، پرواز هاي مختلفي كه به يك شهر ميرن، به سمت فرودگاه هاي متفاوتي، پرواز ميكنن. گاهي اوقات پرواز به سمت يه فرودگاه از يه فرودگاه ديگه ارزون تر درمياد. به همين دليل، قبل از اينكه بليط هواپيما رو بخرين، مي تونين از طريق اينترنت، تو سايت هاي گردشگري تحقيق كنين، ببينين مقصد سفرتون چندتا فرودگاه داره. اين طوري مي تونين چك كنين، پرواز به سمت كدوم فرودگاه واستون ارزون تر در مياد، و در هزينه هاي خريد بليط تون صرفه جويي مي كنين.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 874
+ نوشته شده: 1397/7/25 ساعت: ۱۸ توسط:mybilitticket :

بليط هواپيما خارجي و داخلي، بهترين روش خريد بليط هواپيما ارزان

در اين مطلب به معرفي دو سامانه ي قوي خريد بليط هواپيما خارجي و داخلي مي پردازيم كه مي توانيد انواع بليط را اعم از بليط چارتر و سيستمي به راحتي از طريق آنها خريد نماييد. ارزان ترين بليط هواپيما را از سامانه هاي گردشا و تيك بان رزرو كنيد!

بليط هواپيما خارجي و داخلي، بهترين روش خريد بليط هواپيما ارزان

سفرهاي خارجي جز جدايي ناپذير زندگي افراد گرديده است. بسياري از اين افراد با اهداف تجاري و گردشگري به كشورهاي خارجي سفر مي كنند و بهترين وسيله حمل و نقل سفر را كه همان هواپيما است انتخاب مي كنند. خريد بليط خارجي براي شروع سفر چنين افرادي حائز اهميت مي باشد. اگر بخواهيم به امن ترين نوع سفر اشاره كنيم بايد سفر با هواپيما را نام ببريم كه بسيار امن تر از سفر با بليط قطار است. خريد بليط هواپيما از سامانه گردشا اين حسن را دارد كه شما مي توانيد از اطلاعات كامل پرواز خود و جستجوي دقيق پروازها و بليط چارتر استفاده نماييد تا بليط پرواز خارجي خود را تهيه نماييد. برنامه ريزي براي سفرهاي خارج از كشور يك امر ضروري تلقي مي گردد.

مسافران حتما بايد برنامه سفر خود را تنظيم نموده و پيش از سفر، رزرو بليط هواپيما خارجي و رزرو هتل محل اقامت خود را انجام بدهند تا در كشور مقصد دچار سردرگمي نشوند. سامانه تيك بان مي تواند رزرو هتل مشهد، رزرو هتل كيش و ... را براي هتل هاي داخلي و رزرو هتل استانبول و رزرو هتل دبي و ... را براي شهر هاي خارجي با كارت شتاب و پرداخت ريالي انجام دهد. سامانه خريد بليط هواپيما چارتر گردشا با كنار هم قراردادن مجموعه اي كامل از پروازها، كلاس ها و قيمت بليط هواپيما خارجي مي كوشد تا مسافران بهترين پرواز را از ميان ايرلاين هاي بين المللي انتخاب نمايند. بليط پرواز خارجي در وب سايت هاي متنوعي ارائه مي گردد اما گردشا به نمايش لحظه اي قيمت بليط هواپيما خارجي، بهترين شرايط را براي خريد بليط ارزان هواپيما شما فراهم مي نمايد.

 

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 958
+ نوشته شده: 1397/7/25 ساعت: ۱۸ توسط:mybilitticket :

قيمت بليط هواپيما ايران اير, بليط هواپيما ايران اير

قيمت بليط هواپيما ايران اير ، براي علاقمندان به مسافرت و دوست داران سفر و گردش، دستيابي به بليط هواپيما ايران اير يا بليط چارتر، يكي از گزينههاي اقتصادي و راحت براي سفر به حساب ميآيد كه با كاهش هزينه ها در سالهاي اخير رواج بيشتري نيز يافته است. سايت هاي خريد اينترنتي با قيمت بليط هواپيما ايران اير مناسب در راستاي ارتقاي سطح كيفي خدمات گردشگري الكترونيك، اقدام به ارائه انواع پروازهاي چارتري و سيستمي نموده است و اين تضمين را به مشتريان خود ميدهد كه به سرعت و سهولت، بهترين قيمت بليط هواپيما ايران اير را تهيه كنند.قيمت بليط هواپيما ايران اير را به صورت آنلاين در تيك بان مشاهده نماييد و با بليط هواپيما ايران اير و رزرو بليط هواپيما ايران اير سفري آسان و راحت داشته باشيد

خريد بليط هواپيما

قيمت بليط هواپيما ايران اير : خريد غير حضوري

نكته قابل توجه در سايت هاي ارائه دهنده خدمات پروازي، الكترونيكي بودن تمام مراحل فروش بليط هواپيما است چراكه در هيچ يك از مراحل نياز به مراجعه حضوري به جايي نيست و تنها با در اختيار داشتن يك خط اينترنت و از طريق انواع مختلف كامپيوتر و رايانه، تبلت، تلفن همراه(موبايل) و … با مراجعه به سايت مورد نظر، اقدام به ارزيابي قيمت بليط هواپيما ايران اير و خريد آن نماييد. با آنكه امكان استرداد سريع و آسان بليط هواپيما معمولا يكي از دغدغه هاي هميشگي مسافران است اما در روش آنلاين روال انجام آن به راحتي پيش بيني شده است. پس از بررسي قيمت بليط هواپيما ايران اير و خريد بليط هواپيما ايران اير، اگر دچار مشكلي شديد يا برنامه سفرتان تغيير كرد، مي توانيد خريد بليط هواپيما خود را كنسل نموده و در اينصورت بسته به نوع بليط چارتر و سيستمي و شرايطي كه بر هريك حاكم است تلاش ميشود در صورت امكان قيمت بليط هواپيما ايران اير با كمترين جريمه به حساب شما برگشت داده شود.

قيمت بليط هواپيما ايران اير : خدمات سريع و آسان

اساس سايت هاي آنلاين خدمات پروازي، برپايه ارائه خدمات سريع، آسان، مطمئن و همچنين پشتيباني مطلوب از مشتريان و مخاطبان خود است و در اين راستا تلاش مينمايند تا قيمت بليط هواپيما ايران اير را با شرايط مطلوب در اختيار كاربران خود قرار دهد. مجموعه عوامل شركت هواپيمايي ايران اير آماده دريافت نظرات شما براي ارتقاء كيفيت خدمات فروش و ارزيابي قيمت بليط هواپيما ايران اير و رزرو بليط هواپيما ايران اير است و اميدوار است با جلب رضايت شما در نخستين گام يك سفر، لحظات بيادماندني يك مسافرت خاطره انگيز را براي شما رقم بزند.

قيمت بليط هواپيما ايران اير : قيمت بليط هواپيما ايران اير

گردشگري با جابجايي و مسافرت از مبدا و محل زندگي دايمي افراد به نقاط دور و نزديك تحقق پيدا مي كند. سيستم حمل و نقل هوايي يكي از عمده ترين عناصر تشكيل دهنده صنعت گردشگري است به گونه اي كه توسعه و گسترش صنعت توريسم وابسته به توسعه امكانات حمل و نقل و از جمله آن حمل و نقل هوايي است. امروزه سفر هوايي و به خصوص سفر با هواپيما بخش قابل توجهي از هزينه هاي گردشگران را به خود اختصاص مي دهد و آنها براي آنكه بتوانند مديريت خوبي بر هزينه هاي خود داشته باشند در جستجوي قيمت بليط هواپيما ايران اير يا فروش بليط هواپيما ايران اير از منابع مختلف هستند. قيمت بليط هواپيما ايران اير را شرايط و عوامل گوناگوني كه برخي از آنها ثابت و برخي ديگر دائما در حال تغيير اند، تعيين مي كنند. آگاهي از شرايط و عواملي كه بر روي قيمت بليط هواپيما ايران اير تاثير مي گذارد باعث مي شود تا بتوانيم در شرايط مورد نظر به بهترين قيمت بليط هواپيما ايران اير دست پيدا كنيم و سفر خود را آغاز نماييم.

قيمت بليط هواپيما ايران اير : عوامل تاثير گذار

عوامل تاثير گذار بر روي قيمت بليط هواپيما ايران اير بسيار متنوع و داراي موارد جزئي است كه اگر بخواهيم به آن بپردازيم موضوعات مختلفي را در برمي گيرد. از مهمانداري هواپيما تا نحوه سياست گذاري شركت هواپيمايي ايران اير، همه در اين امر دخيل هستند اما مي توان برخي از اين عوامل جزئي را با هم تجميع و در يك قالب كلي و استاندارد ارائه داد. همچنين از سوي ديگر بايد به اين نكته توجه داشت كه بليط هاي مربوط به هيچ كدام از وسايل حمل و نقل عمومي ديگر مانند قطار، اتوبوس و .. ، تنوعي كه در قيمت بليط هواپيما ايران اير وجود دارد را ندارند. يعني در شرايط يكسان مي توان انواع مختلفي از قيمت بليط هواپيما ايران اير يا بليط ارزان هواپيما را مشاهده نمود كه نشان از رقابت چارتر كننده ها و شركت هاي هواپيمايي دارد. در ادامه با نگاهي به مهمترين عواملي كه بر روي قيمت بليط هواپيما ايران اير تاثير مي گذارند بيشتر به اين موضوع مي پردازيم. 

آژانس هواپيمايي تيك بان


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 971
+ نوشته شده: 1397/7/1 ساعت: ۱۱ توسط:mybilitticket :

چطور در استانبول بهترين استفاده را از وسايل نقليه كنيم؟

بهترين و ارزان‌ترين راه ممكن براي جابجايي در شهر استانبول پس از استفاده از خريد بليط هواپيما و رسيدن به اين شهر استفاده از خدمات حمل و نقل عمومي شامل مترو، ترامواي شهري و قطار كابلي (funicular) است. حمل و نقل عمومي به دليل آنكه تا حد ممكن به خيابان‌هاي شلوغ  و پرترافيك شهر ارتباط چنداني ندارد، به موقع و سريع‌تر از هر گزينه‌ي ديگري به  قيمت بليط هواپيما مي‌باشد. در اين مقاله راجع به حمل و نقل ريلي در شهر استانبول و تمام اطلاعات لازم در مورد خطوط مختلف، ساعات كار و كرايه‌هاي آن خواهيد خواند.

تو سرتوپ

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 976
+ نوشته شده: 1397/4/30 ساعت: ۱۵ توسط:mybilitticket :

سنت‌هاي جالب ماه رمضان در سراسر جهان

رمضان فراتر از يك دوره‌ي روزه‌داري، يك ماه مقدس است كه در فرهنگ، تاريخ و ايمان مردم ريشه دارد. مسلمانان در سراسر جهان اين ماه را  پس از بليط هواپيما خارجي با آداب خاص كشور خود گرامي مي‌دارند، با سنت‌هايي كه از نسل‌هاي گذشته در جريان بوده است.

با ما همراه باشيد تا درباره‌ي سنت‌هاي متداول رمضان در كشورهاي مختلف بخوانيم. ماه رمضان و سنت هاي آن مي تواند براي دوستداران اين ماه بسيار جالب باشد و به همين منظور براي سفر به اين مناطق مي توان با تهيه بليط هواپيما  اقدام به سفر نمود.

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 929
+ نوشته شده: 1397/4/30 ساعت: ۱۵ توسط:mybilitticket :

14 مكاني كه در ماه رمضان پر از زندگي و شور و نشاط هستند

بعضي از نشريه‌هاي گردشگري و افراد به شما توصيه مي‌كنند كه در ماه رمضان  و بعد از بليط اينترنتي هواپيما از كشورهاي داراي اكثريت مسلمان ديدن نكنيد. البته كاملاً درست است كه بسياري از فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و مراكز تفريحي در طول ماه نهم قمري يعني رمضان تعطيل خواهند بود اما شك نكنيد كه جاذبه‌هاي بسياري هم فقط در اين ماه قابل ديدن و تجربه كردن هستند.

روزه‌داري مردم ممكن است روزها را كمي بي‌رمق جلوه دهد اما بعد از افطار مردم سعي مي‌كنند تا ساعات قبل از سحرگاه بعدي را متفاوت سپري كنند و اين دقيقاً يعني شب‌هايي بسيار شاد و سرزنده‌ همراه با جشن‌هاي مختلف در انتظار شهر است. مي توانيد براي تجربه يكي از اين مكان ها با تهيه بليط هواپيما آنلاين اقدام به سفر كنيد.

مالزي

زندگي در شهرهاي بزرگي مثل كوالالامپور و جورج تاون مثل هميشه و عادي سپري مي‌شود اما در شهرهاي كوچكتر مثل «كوتا بارو» (Kota Bharu) و «كوالا تِرِنگانو» (Kuala Terengganu) روزهاي آرام رمضان ناگهان جاي خود را به شب‌هايي پر جنب و جوش مي‌دهند. در مالزي نيز به مناسبت عيد فطر دو روز تعطيل است و در اين تعطيلات غوغايي از جشن‌ها برقرار است.

Site

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 979
+ نوشته شده: 1397/4/30 ساعت: ۱۵ توسط:mybilitticket :

رستوران‌هاي محله بي اوغلو استانبول فضايي براي شب نشيني

بي‌اوغلو به‌عنوان يكي از محبوب‌ترين محله‌هاي استانبول، داراي رستوران‌هايي است كه اقدام به سرو انواع خوراكي‌ها، از كباب‌هاي تركي گرفته تا ديگر غذاهاي سنتي، مي‌كنند. سايت ما به همين بهانه نگاهي به برخي از بهترين رستوران‌هاي اين محله، از مدرن تا سنتي، انداخته است. همچنين مي توانيد براي سفر به شهر استانبول بليط هواپيما خود را از سايت ما تهيه كنيد.

link

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 894
+ نوشته شده: 1397/4/30 ساعت: ۱۴ توسط:mybilitticket :

رستوران هاي برتر محله گالاتا

محله گالاتا در استانبول در مركز كانوني تجربيات شهر واقع شده و مكان‌هاي تاريخي را با خوراكي‌هاي سنتي و سبك زندگي پويا پيوند ميزند. اين منطقه با داشتن كافه‌هاي پشت‌بامي و كباب فروشي‌هاي محلي، برخي از بهترين و مشهورترين خوراكي‌هاي استانبول در سطح بين‌المللي را در فضايي ساده و دنج ارائه مي‌دهد. وب سايت نگاهي به شماري از بهترين رستوران‌هاي اين محله انداخته است. براي تهيه خريد بليط هواپيما آنلاين با بهترين مسزان قيمت از وب سايت ما ديدن كنيد.

تغيير جهت 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 952
+ نوشته شده: 1397/4/30 ساعت: ۱۴ توسط:mybilitticket :

آنكارا يا استانبول برتري آنها به يكديگر

آنكارا معمولا به‌عنوان مركز سياسي تركيه شناخته مي‌شود،‌ درحالي‌كه استانبول خواهري جذاب براي اين شهر است كه سرزندگي به‌مراتب بيشتري دارد. اگرچه اين كلي‌گويي‌ها كاملا درست است، اما هر دو شهر داراي جنبه‌هاي مثبت و منفي مختص به خود هستند.

از اين جهت نگاهي به ويژگي‌هاي مثبت و منفي پايتخت تركيه (آنكارا) و مركز فرهنگي اين كشور (استانبول) انداخته ايم. اين بررسي مي‌تواند به شما براي انتخاب بهتر مقصد بعدي سفر كمك كند. مي توايد براي تهيه بليط هواپيما  و خدمات پرواز از وب سايت ما ديدن كنيد.

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 1038
+ نوشته شده: 1397/4/30 ساعت: ۱۲ توسط:mybilitticket :

كاراكوي استانبول و 6 رستوران برتر آن

محله "كاراكوي " استانبول يكي از قديمي‌ترين مناطق اين شهر واقع در بخش اروپايي است. كاراكوي نام مدرني براي منطقه‌ي باستاني " گالاتا " استانبول است‌ كه از قرن ۱۹ به بعد بخش تجاري مهمي در حاشيه تنگه‌ي بسفر محسوب مي‌شده است.

اين روزها اما ‌ از لابه‌لاي كليساها و مغازه‌هاي قديمي كاراكوي بعد از بليط هواپيما خارجي ، كافه‌ و رستوران‌هاي جديد و مدرن و رستوران‌ها و بوتيك‌ّهاي درجه يك سر در آورده‌اند كه به اين منطقه نفسي تازه داده‌اند‌!

در اين مطلب با تعدادي از اين كافه‌/رستوران‌ها آشنا مي‌شويد كه آخر هفته‌ها به پاتوق‌هايي محبوب براي همه تبديل مي‌شوند. شما هم در سفر به استانبول تركيه حتماً به اينجا سري بزنيد:

مطمئناً بهترين رستوران محله‌ي كاراكوي استانبول همين‌ جاست؛ Karaköy Lokantası يكي از خوشمزه‌ترين غذاهاي سبك خانگي و تركي را ارائه مي‌دهد. براي رفتن به اين رستوران به صرف شام حتماً از قبل رزرو كنيد. در نهايت مي توانيد براي تهيه بليط هواپيما  با بهترين مسزان قيمت از وب سايت ما ديدن كنيد.

 

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: 962
+ نوشته شده: 1397/4/30 ساعت: ۱۲ توسط:mybilitticket :