ايرلاين بزرگ هواپيمايي

راه‌هاي خريد بليط ارزان هواپيما

 

در بيشتر موارد بليط‌ پروازهاي چارتري به دليل اين كه به صورت يك جا اجاره يا به اصطلاح پيش‌خريد شده‌اند، قيمت پايين‌تري نسبت به بليط‌هاي سيستمي دارند. بنابراين بليط‌ پروازهاي چارتري، هم براي شركت چارتركننده و هم براي خريدار مقرون به صرفه و به اصطلاح معامله دو سر سود خواهد بود؛ اما به‌فروش رفتن تمام اين صندلي‌ها به شرايط و موقعيت زماني و مقصد سفر بستگي دارد. آژانس‌هاي هواپيمايي تلاش مي‌كنند بليط‌هاي پيش‌خريد شده را تا روز موعد به فروش برسانند. در غير اين صورت براي جلوگيري از زيان بيشتر، ممكن است اين بليط‌ها را تا درصد قابل توجهي زير قيمت نيز ارائه دهند كه به اين بليط‌ها بليط لحظه آخري گفته مي‌شود؛ اما قيمت اين بليط‌ها به هيچ وجه ثابت و مشخص نيست و امكان دارد تا روز پرواز نيز كاهش يابد.

 

بليط ارزان هواپيما

 

خريد اينترنتي، سريع‌ترين و بهترين روش جستجو و انتخاب و خريد بليط هواپيما است

خريد بليط‌هاي چارتري و لحظه آخري از نظر اقتصادي بسيار مقرون به‌صرفه است؛ به صورتي كه مي‌توانيد با پرداخت كمتري نسبت به بهاي بليط سيستمي، بليط مناسبي بيابيد. اين بليط‌ها به ويژه براي افرادي كه در طول سال به سفرهاي هوايي بسيار زيادي مي‌روند، از جمله مديران شركت‌ها كه ناچار نياز به انجام سفرهاي كاري زياد دارند يا دانشجويان و اساتيد شهرهاي ديگر كه مرتب در حال سفر هستند بسيار مناسب است. بليط‌هاي چارتري را مي‌توان از طريق سايت‌ها و اپليكيشن‌هاي خريد بليط هواپيما تهيه كرد.

 

در اين صورت به‌راحتي مي‌توانيد با مقايسه قيمت و ديگر شرايط مورد انتظار خود، بليط دلخواه خود را خريداري كنيد. در واقع خريد اينترنتي به سريع‌ترين و بهترين روش جستجو و انتخاب و خريد بليط هواپيما تبديل شده است. با مراجعه به آژانس‌هاي مسافرتي نيز مي‌توانيد نسبت به تهيه بليط‌هاي چارتري اقدام كنيد، اما روند به دليل زمانبر بودن و عدم دسترسي به ليست تمام پروازها كم طرفدار است و رفته رفته سايت و اپليكيشنهاي خريد اينترنتي بليط هواپيما جايگيزين آنها شده اند.

 

بليط هواپيما ارزان يكي از دغدغه هاي كساني كه زياد به مسافرت هواپيمايي مي روند و دوست دارند تا آنجايي كه مي توانند سفر هوايي ارزان تر داشته باشند و خبرهاي بليط ارزان قيمت هواپيما را دنبال مي كنند. آيا اصلا بليط ارزان تر وجود دارد؟ تيك بان اين موضوع را بررسي مي كند.

در مقايسه با بليط‌هاي سيستمي، خريد بليط‌ پروازهاي چارتري معمولا كم‌هزينه‌تر از بليط‌هاي سيستمي است؛ اما دو نكته منفي كه اين بليط‌ها نسبت به بليط‌هاي سيستمي دارند اين است كه قيمت بليط كودك و بزرگسال با هم تفاوتي ندارد و امكان جابه‌جايي تاريخ بليط نيز وجود ندارد. به اين ترتيب در صورتي كه قصد تغيير زمان بليط خود را داشته باشيد، بايد به طور كلي بليط خود را لغو و نسبت به خريد بليط جديد اقدام كنيد و در صورت كنسل كردن بليط چارتري هيچ‌ وجهي به مسافر برگشت داده نمي‌شود. بنابراين دقت در انتخاب بليط چارتر يا سيستمي و توجه به اين موارد در زمان رزرو بسيار ضروري است.


برچسب: بليط ارزان هواپيما , سايت رزرو بليط هواپيما,رزرو بليط هواپيما tikban،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۳۹:۴۲ توسط:رضا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :