ايرلاين بزرگ هواپيمايي

5 شهر اروپايي كه مي شود بليط هواپيماي ارزاني براي سفر به آنها تهيه كرد


وعده هاي غذايي و بارهاي مسافرتي هزينه اضافي دارند و امكانات زندگي كم است. اما وقتي ماليات ها را درنظر ميگيريم كه معمولا چند صد دلار به هزينه مي افزايد تمام شادي ها و لذت ها را فراموش ميكنيد و هزينه اي بيشتر از موجودي شما رقم مي زند.


درآينده نزديك شركت هاي هواپيمايي قول بليط ارزان هواپيما از طريق كرايه هاي رقابتي درخصوص بليط هاي يكطرفه به شهرهاي كوچك نظير ادينبرگ و برگر با هزينه 70 دلار را پيشنهاد مي دهند. اگرچه بعضي از شركت هاي هواپيمايي سفرهايي را به قيمت 189 دلار از اوكلند، كاليفرنيا، استوكوم و سوئيس تبليغ كرده اند اما آمريكا شمالي و سواحل شرقي، مقصدهاي غربي را به سفرهاي اروپايي تخفيف دار اختصاص داده اند. همچنين شايعاتي وجود دارد كه حمل و نقل ارزان به قيمت كمتر از 15 دلار در سال 2020 امكانپذير خواهد بود.


تذكرات و حيله ها در تهيه بليط ارزان هواپيما


شما ميدونيد چطور از حول حليم تو ديگ مي افتيد. فقط احساستان را كنترل كنيد اين امكان وجود دارد كه خيلي وقتها بليط ارزان هواپيما به اروپا پيدا كنيد. وقتي كه تمام موارد گفته شود و انجام شود ( يعني بعد از هزينه ها و ماليات ها) امكان ندارد پرواز به اروپا با كمتر از 100 دلار پيدا كنيد اما اگر از حساب هايتان به درستي استفاده كنيد و نگرش مثبت خود را بكار گيريد با تفاوت خيلي جزئي در هزينه آن پرواز را انجام مي دهيد. بنابراين روياي بليط ارزان هواپيما زير 100 دلار ميتواند به واقعيت تبديل شود.در تاريخ ها اصرار نكنيد و پاييز و زمستان را انتخاب كنيد كه اجاره ها و قيمت بليط هواپيما ارزان تر است. در اواسط ماه اكتبر به بعد دما همچنان معمولي است اما نبايد به مكانهاي گردشگري برويد تا از اوضاع خبردار شويد . اگر مايل به سفر به جاهايي هستيد كه پوست شما برنزه شود روزهاي آخر سفرتان را در فصل هاي شلوغ مسافري رزرو كنيد. و به اين نكته توجه كنيد كه ميزان اجاره و هميچنين خريد بليط هواپيما و قيمت بليط هواپيما در اواسط هفته ثابت نيست. راه ديگر براي پيدا كردن سفرهاي بين المللي تخفيف دار و بليط ارزان هواپيما بررسي 8 تا 10 هفته قبل از سفر مي باشد. چون بهتربن زمان از لحاظ اجاره ها مي باشد. اگر قصد داريد از بيشتر از يك شهر ديدن كنيد با مقصد هاي مناسب ميتوانيد ارزان ترين جا هاي اروپايي را پيدا كنيد و سفر خود را در آنجا خاتمه دهيد. سه شنبه ها يا شنبه ها پرواز كنيد كه قيمت بليط هواپيما ارزان ترين است. چمدان كمتري ببريد تا هزينه ها كمتر شود و پس اندازتان زياد شود.


بليط ارزان هواپيما : جوايز و مسافت ها


بهبود و جوايز و مسافت هاي هوايي درباره بازي ها ، و ساير موارد تا حد كافي موجود است. براي مثال براي دريافت كارت اعتباري از طريق خطوط هوايي اقدام كنيد. بليط ارزان هواپيما را از تيك بان تهيه كنيد. اكثر كارتهاي اعتباري موجب انگيزه زياد براي ثبت نام مي شوند و تعدادي از آنها براي سفر گردشي به اروپا كافي است. شما ماليات كه حدودا 100 دلار است را پرداخت نمي كنيد. در نهايت امكان دارد شما براي آن پاداشها عضو شويد و امتيازات آن را از آن خود كنيد و بعد از مدتي قادر به سفر به اروپا و ماندن در آنجا شويد.


در طول تاريخ پروازها به اروپا از آمريكا شمالي هزينه زيادي داشت. تنوع اجاره ها، شانس و كلي تلاش و زمان چيزي حدود 500 دلار هزينه هزينه بر ميدارد. و همچنان اين سوال باقي است آيا پرواز به اروپا با بليط ارزان هواپيما زير پانصد دلار امكان پذير است . جواب تا حد زيادي بله است.

5 مورد از شهرهاي اروپايي واقعا ارزان با بليط ارزان هواپبما


كمترين فاصله بين اينجا و آنجا هميشه خطي مستقيم است، اما پروازهاي ورودي به شهرهاي مقصد قيمت­هاي بالاتري دارند. چرا وقتي لزومي ندارد، بيشتر خرج كنيد؟ اگر شما به دنبال بليط ارزان هواپيما براي پرواز به اروپا هستيد تيك بان، سفر بعدي­تان را از ميان يكي از اين 5 مكان عالي رزرو كنيد:
 


بليط ارزان هواپيما دوبلين

سفر ارزان خود به اروپا را از طريق اين شهر ايرلندي آغاز كنيد، و ايده­ي تعطيلات جزيره­اي را دوباره اختراع كنيد. بليط ارزان هواپيما در پروازهاي لينگاس از ارزان­ترين پروازهاي داخل و خارج قاره هستند، اما ممكن است ايرلند شما را به ماندن براي مدتي افسون كند. چه شما براي ديدن آثار سنت ولنتاين در كليساي كرملي معطل شويد يا هر ميخانه را بين فاصله­هاي نوشيدن تسخير كنيد، اين مكاني فوق العاده براي فرود در اروپاست.

بليط ارزان هواپيما تيك بان


بليط ارزان هواپيما كپنهاگ

بله، پايتخت دانمارك است، اما به اين معنا نيست كه آغاز راه فرارتان به اروپا در زادگاه هملت، يك دست و يك كرون هزينه دارد. شركت­هاي هواپيمايي اسكانديناوي با پروازهاي بدون وقفه از شيكاگو، نيويورك، و تورنتو درهاي سفر قاره­اي را باز مي­كنند. براي رفتن به نروژ و سوئد به شمال برويد، به سوي آلمان به جنوب تلوتلو خورده، يا مستقر شده و با معروف­ترين پري دريايي كوچك دنيا سلفي بگيريد.


بليط ارزان هواپيما ورشو

ماليات­هاي كم، مخارج كلي كمتر، و آسماني پر از رقابت پرواز به اروپا از طريق ورشو را به يكي از بهترين خريدهاي بليط ارزان هواپيما تبديل مي­كند. اگر خريد بليط قطار را دوست داريد با اين اتصال ارجمند لهستاني پول بيشتري نيز ذخيره مي­كنيد. سيستم قطار اين كشور از روسيه و جنوب به سمت تمام شهرهاي عمده غربي و شهرهاي مركزي اروپا گسترش مي­يابد. فقط بدون بسته چاق و چله­ي پيرگي در ظرف نهارتان نرويد.


بليط ارزان هواپيما ميلان

يك مكان مركزي انتخاب كنيد، با بليط ارزان هواپيما بپريد و قطعه­اي غير قابل مقاومت از عاشقانه­ي ايتاليايي به آن اضافه كنيد. شما اكنون در ميلان فرود آمده­ايد، جايي كه شركت هواپيمايي امارات رقابت را شديد و قيمت­ بليط­هايش را پايين نگه مي­دارد. اين شهر بين­المللي علاقه به سفر در شما را به خوبي براي فرانسه، سوئيس و آلمان موقعيت­يابي مي­كند.... با رم تنها در 350 مايلي جنوب. اگر بر ورساچه، پرادا، و آرماني مسلط هستيد، قبل از اينكه شهر را ترك كنيد كمي خريد كنيد.


بليط ارزان هواپيما استانبو

هنگامي كه براي پروازهاي ارزان و تخفيف خورده جست­وجو مي­كنيد، هيچ­گاه شركت­­هاي هواپيمايي با قيمتي پايين­ تر در اروپا پيدا نخواهيد كرد كه از پگاسوس تركيه سبقت گيرد. بليط خارجي پروازهاي داخلي و خريد بليط خارجي فرودگاه آتاتورك استانبول شما را به سوي شهر فرنگ مكان­هايي در سراسر آسيا و اروپا مي­برد. اينكه چرا شما هيچ­گاه نمي­خواهيد اين شهر زيباي عجيب را ترك كنيد براي اگاتا كريستي يك راز است. او در اينجا زمانش را صرف نوشتن «قتل در قطار سريع السير شرق» كرد.


پاريس و لندن را براي كساني كه جاي بهتري نمي­شناسند باقي بگذاريد. برنامه­هاي سنتي سفر را پاره كنيد و مسيري از ارزان­ترين را­ه­ها به اروپا ترسيم كنيد كه درهاي جديد و هيجان­انگيزي را باز كرده و بودجه شما را نوازش مي­كند. خطوط مستقيم خسته كننده و گران هستند. در رابطه با تهيهبليط ارزان هواپيما شما زرنگ­تر از چنين سفر كردني هستيد.https://tikban.com/

5 شهر اروپايي كه مي شود بليط هواپيماي ارزاني براي سفر به آنها تهيه كرد


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۳۲:۲۹ توسط:رضا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :