ايرلاين بزرگ هواپيمايي

سنت هاي اهالي نيجريه و بازديد نزديك از آنها در سفر هوايي

نيجريه با حدود 250 گروه نژادي، فهرست گسترده و متنوعي از سنت‌ها و آداب و رسوم را دارد كه اهالي نيجريه با آن‌ها زندگي مي‌كنند. با اينكه بيشتر اين سنت‌ها مشابه با ساير بخش‌هاي جهان هستند، در اينجا 10 مورد از سنت‌ها و آداب منحصر به فرد را كه اهالي نيجريه به خاطر آن‌ها مشهور هستند، آورده‌ايم. براي سفر هوايي به تركيه مي تواميد اقدام به خريد بليط هواپيما  به آسانترين روش از وب سايت تيك بان نمود.

تشريفات آشنايي پيش از ازدواج، يا دوران نامزدي (Courtship)

صرف نظر از اينكه چه مدت با شريك خود نامزد بوده‌ايد، رابطه‌ي شما تا زماني كه تشريفات آشنايي رسمي انجام نشود همچنان غير رسمي تلقي مي‌شود. اگرچه اين بدين معنا نيز است كه زوج آماده‌ي عقد كردن هستند. تشريفات آشنايي طبق سنت در خانه‌ي عروس برگزار مي‌شود. 

اقوام نامزد او بعد از  قيمت بليط هواپيما به خانه‌ي آن‌ها مي‌آيند تا احترام خود را به خانواده‌ي عروس نشان دهند و پيشنهاد خواستگاري را مطرح نمايند. بعد از اينكه خانواده‌ي عروس خواستگاري رسمي را پذيرفت، هر دو خانواده مشغول خوردن و نوشيدن مي‌شوند. اگرچه اين روزها تشريفات آشنايي به همان زيبايي يكي از سه جشن عروسي است كه اهالي نيجريه معمولاً مشاهده مي‌كنند. در ادامه آن را آورده‌ايم.

Redirect


برچسب: بليط هواپيما،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۱:۰۸ توسط:رضا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :