ايرلاين بزرگ هواپيمايي

سنت‌هاي شگفت‌انگيز تركيه‌ و سفر هوايي به اين كشور

تركيه داراي سنت‌هاي جذاب منحصر به خود است كه تقريبا در هيچ كجاي دنيا يافت نمي‌شوند. اين سنت‌هاي مذهبي يا فرهنگي گردشگران بي‌شماري از سراسر نقاط دنيا را به‌سوي اين كشور مي‌كشانند. فلايتيو نيز نگاهي به برخي از مهم‌ترين سنت‌هاي شگفت‌انگيز تركيه انداخته است. براي سفر هوايي به تركيه مي تواميد اقدام به خريد بليط هواپيما  نمود.

 


برچسب: بليط هواپيما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۹:۱۵ توسط:رضا موضوع:

مكان هاي ديدني رم قسمت دوم

به رم با بليط هواپيما لحظه آخري سفر مي‌كنيد؟! پس اين مطلب را حتما بخوانيد كه راهنماي شما در مورد بهترين مكان‌ها و كارهايي‌ست كه مي‌توانيد در رم مجاني ببينيد و انجام دهيد. شامل جاذبه‌هاي گردشگري، تفريحات و مكان‌هاي مناسب بچه‌ها، خانواده‌ها و زوج‌ّها و راهنماي شما درباره‌ي اينكه چگونه از مكان‌هايي مثل پانتئون (معبد رومي)، كليساي سنت پيتر، پله‌ّهاي اسپانيايي رم، فواره‌ي تروي و پارك ويلاي بورگزه ديدن كنيد. براي لذت بردن بيشتر از سفر خود ميتوانيد با تهيه خريد بليط هواپيما آنلاين از وبسايت تيك بان در كمترين زمان اقدام كنيد.

https://tikban.com/

 


برچسب: بليط هواپيما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۶:۳۱ توسط:رضا موضوع:

مكان هاي ديدني و رايگان شهر رم و سفر هوايي به آن شهر

باسيليكاي San Giovanni

مجسمه عظيم مسيح پس از تهيه  بليط ارزان هواپيما، سنت ها و طبيب‌هاي بالاي نماي كليساي سنت جان از فاصله‌اي دور هم ديده مي‌شوند و مجموعه‌ي باسيليكا – كه همچنين جايگاه اسقف اعظم رم يا همان پاپ است – سن ژواني را كه به قرن ۱۸ام ميلادي باز مي‌گردد، به مكاني مهم تبديل كرده است.

اين قطعه زمين كه در مقابل ديوار شهر قرار داشت در سال ۳۱۳ ميلاد براي دور نگه‌داشتن تازه به دوران رسيده‌هاي مذهبي از مركز قدرت در شهر به دستور همسر امپراطور كنستانتين به فرقه‌ي تازه به رسميت شناخته‌شده‌ي مسيحيت اختصاص داده شد. براي لذت بردن بيشتر از سفر خود ميتوانيد با تهيه بليط اينترنتي هواپيما از وبسايت تيك بان در كمترين زمان اقدام كنيد.

تو سر توپ و تغيير جهت

 


برچسب: بليط هواپيما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۳:۲۵ توسط:رضا موضوع:

تفريحات رايگان شهر آمستردام

آمستردام يكي از مقاصد برتر گردشگري در دنيا بعد از بليط آنلاين هواپيما محسوب مي‌شود. كانال‌هاي آب تماشايي، موزه‌هايي جهاني و دوچرخه‌سواري در شهر از جمله ويژگي‌هايي است كه مردم سراسر جهان را به آمستردام مي‌كشاند.

پايتخت هلند قطعا ارزان‌ترين شهر در قاره اروپا نيست؛ اما خوشبختانه جاذبه‌ها و تفريحات فراواني در آمستردام وجود دارد كه مناسب توريست‌هايي با بودجه محدود بوده و بسياري از آن‌ها رايگان است. تهيه خريد بليط خارجي  براي آن كشور را ميتوان يكي از متنوع ترين گزينه هاي سفر دانست زيرا طيف وسيعي از قيمت ها در آن وجود دارد.

 

 


برچسب: بليط هواپيما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۴۶:۴۱ توسط:رضا موضوع:

كارهاي مشترك با كودكان در سفر هوايي به آمستردام

اگر تا به حال به پتانسيل سفر با خانواده به شهري مانند آمستردام فكر نكرده‌ايد بهتر است تا دست‌به‌كار شويد. در اين شهر گردشگر پذير اروپايي تقريبا همه افراد به زبان انگليسي صحبت مي‌كنند و پيشنهادهاي مناسبي براي تمام گروه‌هاي سني دارند. آمستردام و تهيه بليط هواپيما براي آن كشور را ميتوان يكي از متنوع ترين گزينه هاي سفر دانست زيرا طيف وسيعي از قيمت ها در آن وجود دارد.

برخي از گردشگران به خاطر گنجينه‌هاي هنري موجود در آمستردام نظير نقاشي‌هاي رامبراند و ونگوگ به اينجا سفر مي‌كنند، درحالي‌كه عده‌اي ديگر به دنبال تماشاي آسياب‌هاي بادي اين شهر هستند.

با اين ‌حال، آمستردام با داشتن موزه‌هاي فراوان بعد از بليط هواپيما لحظه آخري ، كانال‌هاي آب زيبا، غذاهاي محلي لذيذ و دوچرخه، قبله آمالي براي خانواده‌ها محسوب مي‌شود. آمستردام فضايي عالي دارد و افراد مي‌توانند بخش اعظمي از زمان خود را به گشت‌وگذار در اين شهر بپردازند. شما را با تمامي جاذبه‌هاي اين شهر آشنا خواهد كرد.

source

 


برچسب: بليط هواپيما،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ تير ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۳۳:۰۴ توسط:رضا موضوع: